Změřte si rychlost připojení

SPEEDMETER CESNET.CZ

SPEEDTEST NET

IPTV - televize přes Internet

IPTV - televize přímo do počítače, tabletu, telefonu...

Služba sledovanitv.cz přináší televizi přímo do Vašeho počítače. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů. Sledování seriálu a sportovního přenosu současně tak již nebude žádný problém.

Pro vyzkoušení služby pokračujte zde.

Pokud máte zájem o sledování TV po vypršení zkušebního provozu, kontaktujte nás v pracovní době na čísle 475503061.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Evidenci tržeb - EET ve 2. fázi podléhají tržby z maloobchodu - prodej zboží.

Úřední hodiny

Pondělí 7:00 - 15:00
Úterý 7:00 - 15:00
Středa 7:00 - 15:00
Čtvrtek 7:00 - 15:00
Pátek 7:00 - 14:00

Servis Internet

Pohotovostní telefon
472 714 288
slouží pro nahlášení poruchy připojení k Internetu
v pracovní dny
od 15:30 do 19:00
ve dnech pracovního volna
od 8:00 do 19:00
Hlavní stránka Optická kabeláž

Kontakty

Telefon : 475 503 061
Telefon : 472 714 288
Telefon : 472 714 289
GSM : 777 742 111
Fax : 475 503 069
E-mail : sekretariat@dozimont.cz
Optická kabeláž
Optická kabeláž Tisk
Kabelové systémy

Optické vlákno nabízí šířku pásma, která vysoko překračuje dnešní počadavky na přenosovou rychlost. Např. běčné vícevidové optické vlákno 62,5/125 μm má šířku pásma 160 MHz/km při vlnové délce 850 nm a 500 MHz/km při 1300 nm. Při délce vlákna 100 m bude tedy šířka pásma překračovat 3 GHz. Pro tyto krátké trasy je dokonce vhodnější použít optické vícevidové vlákno typu 50/125 μm, které má sice menší průměr jádra, ale větší šířku pásma – cca 400 MHz/km při 850 nm a 800 MHz/km při 1300 nm.

Celý článek...